Moi czytelnicy

wtorek, 7 maja 2013

BUBEL od WELLA

Hello wszystkim,
ponieważ już drugi dzień siedzę w domq bo źle się czuje to korzystam z okazji i wrzucam troszkę więcej postów na bloga :)
dzisiaj będzie o kolejnym bublu na którego się natknęłam :(
a mianowicie napiszę parę słów o szamponie od WELLA jest to ta Pro Seria  ja kupiłam do włosów farbowanych i z tej samej serii kupiłam też odżywkę.
Trafiłam je akurat na promocji tutaj w Norwegii kosztowały one coś koło 30kr za pojemność 500ml.

Tak więc zaczynam jeżeli chodzi o szampon to jest jakaś masakra
*nie pieni się za bardzo pod prysznicem,
*okropnie plącze włosy, z moich włosów zrobił się jeden wielki kołdun,
*zapach też jest nie zbyt przyjemny taki chemiczny,

I tyle było z jego używania zaraz nałożyłam na nie odżywkę bo nawet nie dało się ich umyć były tak mocno splątane i takie szorstkie próbowałam go spłukać ale było jeszcze gorzej następnie nałożyłam odżywkę ale nie pomogła też za dużo tak więc szybko nałożyłam inną odżywkę następnie spłukałam ją uzyłam innego szamponu a nastepnie innej odżywki.
POPROSTU MASAKRA mało się nie popłakałam jak zobaczyłam co ten szampon zrobił z moich włosów byłam tak wściekła nigdy nie miałam takiego koszmarnego przeżycia z żadnym innym szampnem. Tak więc przestrzegam i radzę omijać z daleka ;)

1 komentarz:

  1. jakieś pół roku temu miałam z tej serii szampon i odżywkę ale do włosów suchych i zestaw był całkiem w porządku:) do włosów farbowanych nie miałam ale już wiem że nie kupię :P

    OdpowiedzUsuń